Zarabianie na poleconych w programach partnerskich
Jak zarabiać na poleconych w programach partnerskich? Przypuszczam, że dopiero zaczynasz zarabiać pieniądze w internecie i nie jesteś do końca pewien jak się do tego zabrać, a może jesteś już zarejestrowany w kilku systemach, ale nie wiesz jak zacząć zarabiać więcej i jak namówić innych, aby się pod ciebie zapisali. W każdym razie z pewnością znajdziesz w tym wpisie informacje, które mogą ci się przydać.

1. Jeśli zapisujesz się do nowego systemu, zawsze zapisz sobie potwierdzenie rejestracji, niezależnie od tego czy znajduje się na stronie internetowej, czy przychodzi do ciebie w e-mailu (zrób np. printscreena i go zapisz albo wydrukuj te otrzymane informacje). Oprócz hasła i loginu, który możesz zapomnieć znajduje się tam zwykle bardzo ważna rzecz, mianowicie link, za pomocą którego możesz podłączać pod siebie kolejnych uczestników, czyli polecać im zapisanie się do danego programu partnerskiego. Jeśli już skasowałeś ten list to nie przejmuj się za bardzo, gdyż link ten znajdziesz w informacjach o swoim koncie w danym systemie.
2. Bardzo istotne jest też żebyś przy rejestracji, prawidłowo podał adres, bo to właśnie na niego będą wysyłane później czeki (np. od ClickBanku). Przede wszystkim nie możesz używać polskich liter, ale nie martw się, że jeśli podasz nazwisko Frackowiak zamiast Frąckowiak to czek do ciebie nie dojdzie. Na pewno otrzymasz swoje pieniądze. Czek zrealizujesz w banku, w którym masz otwarte konto (lepiej żeby nie był to jednak mbank, który nie posiada typowych oddziałów jak inne banki). Większość programów partnerskich rozliczać się będzie z Tobą jednak za pomocą płatności na konto bankowe albo konto Paypal. Aby założyć konto Paypal musisz mieć ukończone 18 lat.
3. Po rejestracji, w którymś z systemów, nie możesz poprzestać tylko na promowaniu programów partnerskich. Ważną też sprawą, o ile myślisz o dużych pieniądzach, jest polecanie go innym osobom. Od każdej osoby, którą wprowadzisz otrzymasz prowizję od jej zarobków w systemie. Nie będzie to oczywiście tak dużo jak mógłbyś zarobić dzięki prowizji od sprzedaży polecanego przez siebie produktu, ale kilkudziesięciu poleconych może już przynosić Ci niezłą miesięczną sumkę.
4. Zastanawiasz się pewnie skąd wziąć tylu poleconych, bo przecież nie masz setek znajomych. Zdecydowanie najlepszym na to sposobem jest założenie własnej strony internetowej. Poniżej znajdziesz krótką instrukcję jak to zrobić, zbudowanie prostej strony jest naprawdę bardzo łatwe.

Prościutką stronę możesz stworzyć i umieścić na serwerze w pół godziny. Będzie to tymczasowa stronka, która pozwoli Ci szybko rozpocząć biznes. Możesz w tym celu wykorzystać skrypt blogowy WordPress, który zainstalujesz na kupionej domenie (polecam ovh.pl, bo nie zdzierają kasy za przedłużenie jak nazwa.pl albo home.pl) i wykupionym miejscu na hostingu (polecam linuxpl.com, 50 zł za rok). Możesz też założyć darmowego bloga np. na blogspot.com. Następnie wstaw na stronę teksty, pokaż odwiedzającym ile i jak Ty zarabiasz w danym programie, napisz co mają zrobić, aby się tam zarejestrować i strona gotowa. Możesz teraz zacząć promować swoją stronę na forach, komentować na blogach, facebooku i innych miejscach jakie tylko przyjdą Ci do głowy.

5. Wcale nie musisz być pełnoletni, aby się w to bawić. Konto na paypal.com możesz założyć na starszego brata czy któregoś z rodziców. Natomiast przy realizacji ewentualnych czeków wystarczy, że do banku pójdzie jeden z Twoich rodziców lub ktoś inny, ważne by był pełnoletni.
6. Powinieneś jak najczęściej odwiedzać główne strony programów partnerskich, dowiesz się tam o ewentualnych zmianach zasad zarabiania. Bardzo często możesz dowiedzieć się o różnych bonusach, które pozwolą Ci zarobić jeszcze więcej.

Więcej o programach partnerskich polskich i zagranicznych do jakich można się zapisać napiszę w którymś z kolejnych wpisów.About

Nazywam się Marcin. Na tym blogu podejmuję tematykę finansów, psychologii i sportu. Zapraszam do komentowania i lajkowania moich wpisów.

View all posts by